درباره اتوهاب


اتوهاب با ظرفیت تولید سالانه بیش از ۲ میلیون تسمه، هم‌اکنون یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان انواع تسمه خودرویی در داخل کشور است که با بهره‌گیری از کادر متخصص بر آن است ضمن توسعه شبکه فروش در سطح کشور، خدمات پس از فروش خود را نیز با بهترین کیفیت و کوتاه‌ترین زمان به مشتریان محترم عرضه کند. در حال حاضر بخش بزرگی از نیاز خودروسازان داخلی (ایران‌خودرو و سایپا) توسط اتوهاب تامین می‌شود.
افتخار یک دهه همراهی


تاریخچه
شرکت «توسعه فناوری هوشمند خاورمیانه» با هدف تولید انواع تسمه‌های تایمینگ، دینام وکولر برای خودروهای داخلی جهت رفع نیازمندی‌های خودروسازان داخلی و خدمات پس از فروش و لوازم یدکی تاسیس و فعالیت تولیدی خود را با اجرای طرح توسعه و بکارگیری تکنولوژی و دانش فنی بروز در سال ۱۳۹۸ در شهرک صنعتی کاسپین استان قزوین شروع به فعالیت کرد. در حال حاضر بیش از ۵۰ نفر در این واحد تولیدی مشغول به کار هستند و بخش عمده‌ای از نیاز خودروسازان داخلی به انواع تسمه، توسط این شرکت با برند اتوهاب (Autohub) تامین می‌شود.

 


تست‌ها و استانداردها
کلیه تسمه های این شرکت بر اساس استانداردهای Jaso ژاپن، سیتروئن و پژو تولید می‌شوند و تمام نکات فنی و موارد اشاره شده در استانداردها در فرایند تولید به طور دقیق اجرا، کنترل و پایش می‌شود. همچنین این شرکت مجهز به آزمایشگاهی جهت انجام کلیه تست‌های عملکرد، دوام و سنجش مقاومت در مقابل آب و روغن و دما است.
اتوهاب توانسته در حوزه استقرار و اجرای سیستم مدیریت کیفیت، گواهینامه ISO 9001:2015 و IATF 16949:2016 را از RINA ایتالیا اخذ کند و در حال حاضر نیز در مرحله اخذ گرید A ساپکو است.
کلیه تست‌های زیر بر روی تسمه‌های اتوهاب انجام و از خودروساز تاییدیه آن اخذ شده است:
•    تست عملکرد مناسب تسمه (Performance Test)
•    تست دوام تسمه (Durability Test)
•    تست مقاومت در برابر روغن (Oil Resistance Test)
•    تست مقاومت در برابر دما (Heat Aging Resistance Test)
•    تست مقاومت در برابر آب (Water Resistance Test)
•    تست مقاومت به کندگی پارچه (Fabric Peel Strength Test)
•    تست اُزُن (Ozun Test)
 

تیم مدیریتی شرکت
با همکاران ما آشنا شوید