استعلامی‌ها
سبد خرید
ورود / ثبت نام
Auto-Hub

روش های ارسال

تمامی سفارشات در روزهای عادی، طبق رویه های ارسال اتوهاب ارسال می شوند و در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ، پر ازدحام و یا شرایط فورس ماژور ممکن است تغییری در رویه ارسال انجام شود که در این شرایط از پشتیبانی اتوهاب با خریدار تماس گرفته خواهد شد و تاخیر را اعلام می نماید. اتوهاب همواره تلاش خواهد کرد که کالا را در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه به دست خریداران برساند. در حال حاضر در روز های جمعه و تعطیلی های رسمی، هیچ گونه ارسالی انجام نمی شود و تمامی سفارشاتی که در این روزها ثبت شود، در اولین روز کاری بعد از آن پردازش می شوند. در روز پنج شنبه نیز فقط در تهران سفارشاتی که تا قبل از ساعت ۱۲ ثبت شوند، در همان روز ارسال خواهند شد. مابقی سفارشاتی که در این روز ثبت شوند، در اولین روز کاری پردازش و ارسال می شوند.

شهر تهران

تمامی سفارشات در تهران که حداکثر تا ساعت 17 ثبت شوند، تا 3 ساعت پس از پردازش سفارش به دست مشتری خواهد رسید.

شهرهای ایران

فروشگاه اینترنتی اتوهاب جهت تسهیل و سرعت بخشیدن به ارسال محصولات، از خدمات شرکتهای برتر حمل و نقل مانند تیپاکس و شرکت پست جمهوری اسلامی ایران استفاده می نماید و ظرف مدت 1 تا 2 روز کاری به دست مشتری خواهد رسید.

نکات

هزینه ارسال در تمامی شرایط مشخص می باشد. دریافت هرگونه مبلغ اضافی هنگام تحویل کالا تخلف محسوب می شود. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفا مراتب را جهت پیگیری از طریق تلفن های پشتیبانی و یا ایمیل info@autohub.ir به اتوهاب اطلاع دهید. در روزهای تعطیل رسمی، هیچ گونه پردازش سفارشی انجام نمی شود و پردازش تمامی سفارشات در اولین روز کاری بعد از آن انجام می شود.